iburamin Cold Nedir? İburamin Zero Şurup Nedir? İburamin Cold Ne İşe Yarar? **2020**

iburamin Cold ateş, burun akıntısı ve burun tıkanıklığının eşlik ettiği iburamin zero soğuk algınlığı, grip, sinüzit ve diğer üst solunum yolu hastalıklarını semptomatik olarak tedavi etmek için kullanılan ateş düşürücü, iltihap önleyici bir maddedir.

iburamin Cold İçindekiler

Aktif maddeler olarak iburamin Cold‘un bileşimi şunları içerir:

  • ibuprofen – vücutta prostaglandin sentezini baskılayan ve böylece iltihabı, ağrıyı ve ateşi hafifleten steroidal olmayan bir anti-enflamatuar ilaç;
  • psödoefedrin hidroklorür – burnun kan damarlarını daraltan ve mukoza zarının şişmesini hafifleten, burun hava yollarının açıklığını artıran adrenerjik bir agonist;
  • klorfeniramin maleat hapşırma, kaşıntı ve gözyaşı oluşumunun nedenini ortadan kaldıran bir antihistamindir. İlacın salım şekli şuruptur.

iburamin Cold Kullanımı

İburamin Cold kullanımı, ibuprofen, psödoefedrin, klorfeniramin veya ilacın diğer bileşenlerine aşırı duyarlılık durumunda kontrendikedir. iburamin Cold yan etkileri hamileliğin üçüncü trimesterinde kullanamazsınız ve ayrıca 6 yaşın altındaki çocuklara reçete edemezsiniz. Ciddi karaciğer veya böbrek hastalığınız varsa, ciddi kalp yetmezliğiniz veya iskemik kalp hastalığınız varsa, belirli antidepresanlar ve monoamin oksidaz inhibitörleri kullanıyorsanız ve diğer durumlarda bu ilacı almayı bırakmalısınız – doktorunuza danışın ve almadan önce talimatları okuyun.

[single_loop]
Daha önce yorum yapılmamış